Tervislike ja maitsvate magustoitude töötuba Linnamäel, LASi majas

Vabanes kaks kohta tervislike magustoitude ja kookide koolitusele, mis toimub laupäeval, 29.veebruaril kell 11-14.

Registreerimiseks võta ühendust ürituse korraldajaga meiliaadressil hiie@sidrunmeliss.ee või telefonil 55606876 (Hiie).
Osalustasu on 30 eurot, koha töötoas tagab osaline ettemaks 15 eurot.

Juhendavad Mariliis Maasik ja Hiie Järva.

Praegusel aastaajal vajab meie keha palju turgutamist. Keha saab kosutada, kui viibid palju looduses, tunned positiivseid emotsioone ja sööd naturaalset toitaineterikast toitu. Ka magustoit saab olla ja peabki olema naturaalne ja toitaineterikas.
Töötoas valmistamegi koos naturaalseid ja kasulikest toitainetest pungil ülimaitsvaid magustoite ning jagame selleks ideid ja näpunäiteid.

Kõik koogid, mis me valmistame, on ilma lisatud lauasuhkruta, gluteeni-, laktoosi-, kaseiinivabad ja vegan.

Töötoas valmivad:
– hõrk astelpaju toortort
– mõnusalt karamellised maapähklivõi batoonid
– šokolaadised banaanimuffinid taimse vahukoorega
– mahlane banaanikeeks
– banaanijäätis kakao ja maapähklivõiga
– magustoitude tasakaalustamiseks teeme ühe mõnusalt värske kurgi-avokaado „sushi“

Seni kuni magustoidud valmivad, räägib toitumisterapeut Hiie meile töötoas kasutatud toiduainetest lähemalt, tuues välja nende kasulikud omadused ja mõju kehale.
Lõpus kaunistame valmistatud magustoidud, et muuta need veel isuäratavamaks.

Iga osaleja saab kaasa töötoas valminud magustoitude retseptid.

Osalejate arv on piiratud mistõttu palume ennast eelnevalt registreerida e-kirjaga aadressil hiie@sidrunmeliss.ee. Lisainfot võib küsida telefonil 55606876 (Hiie).
Osalustasu on 30 eurot, koha töötoas tagab osaline ettemaks 15 eurot.

Lühidalt meist:

Hiie– olen läbinud Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis toitumisnõustaja, tervisenõustaja toitumise alal ja toitumisterapeudi õppe. Mul on ka kokandusalane baasharidus, mille omandasin Tallinna Majaka Teeninduskoolis. Toiduvalmistamine on olnud alati minu kirg! Nüüdseks siis olen leidnud mooduse kuidas valmistatud (magus)road võivad olla üheaegselt nii maitsevad kui ka tervislikud 🙂 Minu jäädvustusi erinevatest kookidest kui ka muudest roogadest näeb instagrammist – https://www.instagram.com/toitumisterapeut_hiiejarva/ ning Facebookist grupis „Tervis läbi toidu”.

Mariliis – Avastasin toorkoogid paar aastat tagasi, kui loobusin suhkrut, gluteeni ja piima sisaldavatest toitudest. Tänaseks on tervislike toorkookide valmistamisest saanud minu hobi ja töö – läbi minu käte jõuavad koogikesed ka kohviku letile. Enda toimetamisi tervislike kookide ja magustoitude kallal olen jäädvustanud ka instagrami – https://www.instagram.com/maasik_mari/.

Kohtumiseni Linnamäel!