Töötuba Wana kooli kohvikus! (kohad täis!)

Läänemaa Toidunädala (7.-17.november 2019) raames toimub Linnamäel, LASi Maja Wana kooli kohvikus sefiiritordi valmistamise töötuba ja kohalike veinidega tutvumine.

Koogikiirabi OÜ nobedate näppudega tordimeister Elo Jürise jagab lahkesti maitsva ja kauni sefiiritordi valmistamise nippe ning samal ajal valmib igal osalejal just tema ilumeele ja fantaasia kohaselt kaunistatud küpsetis, millega oma pere või külalisi laupäeva õhtul kostitada.

Biskviitpõhjad küpsetab Elo aja kokkuhoiu mõttes ette, seetõttu on õigeaegne eelregistreerimine “töösse minevate” tordipõhjade arvu kindlaks tegemiseks väga oluline. Töötoa kohtade arv on piiratud. Seega – kui tunned, et teema Sind kõnetab, ära väga kaua mõtle, helista ja anna osalemissoovist teada! Vana tõde- kes ees, see sees!

Üks üllatusrosin on veel!

Kui tordid valmis ja ühiselt imetletud ning heaks kiidetud , saab maitsemeeli kõditada lasta Saunja küla Haava talu tõeliselt hõrkudel puuvilja- ja viinamarjaveinidel.

Kohaliku aedniku ja veinimeistri hoole ning armastusega rajatud sadu ja sadu sorte pakkuva puuviljaaia toodangust villitud veinid on ju valmistatud puuviljade maitsenüansse ning hingeelu põhjalikult tundva, oma ala tõelise asjatundja poolt…

Tule osa saama!